Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Przyjemne i szybkie zakupy z marką WINIARY
Chcąc ułatwić proces zakupów swoim konsumentom, marka WINIARY wzbogaciła Przepisownik, czyli niezwykle popularną mobilną książkę kucharską, o dwie innowacyjne funkcjonalności. Od dziś, wybierając się do sklepu, nie musisz pamiętać o papierowej liście zakupów. Przepisownik WINIARY pozwoli na stworzenie własnej listy w telefonie, a także wyszuka przepis z danym produktem marki WINIARY po zeskanowaniu telefonem jego kodu kreskowego.

W ciągu ostatnich ośmiu miesięcy aplikacja Przepisownik została pobrana aż 45 000 razy. Do tej pory była ona zbiorem kilkuset posortowanych przepisów kulinarnych opatrzonych zdjęciem, a także materiałem wideo. Użytkownicy aplikacji mogli wyszukiwać przepisy na różne dania, wybierając spośród czterech parametrów: okazji, rodzaju posiłku, dostępnych produktów i czasu, który mają na przyrządzenie potrawy.

Teraz podczas przeglądania treści przepisów dostępnych w Przepisowniku, będzie można dowolnie zarządzać składnikami z przepisu, wykreślać te, które mamy w domu oraz dopisywać dodatkowe, które powinny się znaleźć na naszej liście zakupów. Planując wizytę w sklepie, użytkownik będzie mógł dodać inne produkty, a podczas zakupów odznaczać te, które znajdują się już w koszyku. Ta innowacyjna funkcjonalność jest w pełni mobilna i przydatna na etapie planowania i realizacji zakupów.

Drugą z nowości Przepisownika jest skaner kodów kreskowych. Podczas wizyty w sklepie wystarczy wziąć do ręki dowolny produkt marki WINIARY i zeskanować jego kod kreskowy. Na tej podstawie aplikacja wyszuka wszystkie przepisy z danym produktem w ciągu zaledwie kilku sekund.

Przepisownik nie tylko usprawni i przyspieszy proces zakupów, ale także podda pomysł na smaczny posiłek z dowolnym produktem marki WINIARY. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w sklepie App Store oraz Android Market.

Aktualizacje dla Przepisownika zostały przygotowane przez agencję Adv.pl.

 

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Twój podpis:
Twój komentarz:
Wpisz kod z obrazka:
 

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij