Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Nowa odsłona pianek JOJO Marshmallow
Słodycze to nieodłączny element beztroskiego dzieciństwa. Rodzice nie chcą więc odmawiać swoim dzieciom słodkich przyjemności, zwłaszcza gdy mają możliwość rozsądnie pokierować jadłospisem swoich pociech i kształtować ich prawidłowe nawyki żywieniowe. Teraz mogą też sięgnąć po pianki JOJO Marshmallow.

Pianki JOJO Marshmallow zmieniły swój wizerunek, a wraz ze zmianą opakowań pojawiły się nowe propozycje ich konsumpcji. Opakowania pianek oraz bohater Jo Marshall stały się bardziej nowoczesne. Teraz pianki to łakocie nie tylko dla maluchów, ale też dla starszych dzieci, a nowy przekaz, który pojawił się na opakowaniach - „JOJO Kreatywni”, inspiruje do ciekawych, twórczych zastosowań pianek JOJO Marshmallow, proponując przepisy na pianko-kanapkę lub piankowy deser. W aktualnej ofercie marki: pianki JOJO Marshmallow z nowymi pomysłami na kreatywne zastosowania (pianko-deser i pianko-kanapka), całkiem nowe waniliowe pianki JOJO Marshmallow Grill&Party oraz znane już pianki w formie zakręconej i w kształcie kaczek. Nowe opakowania zyskały też żelki JOJO.

 

JOJO+Marshmallow+Kanapka

 

Jak wybierać słodycze?

Anna Rzeszotek, Specjalista ds. Żywienia Nestlé Polska, radzi szukać takich produktów, które w swoim składzie nie zawierają zbyt dużo składników. Dlaczego? Bo proste rozwiązania są najlepsze. Prosty skład przypadnie do gustu rodzicom dbającym o swoje pociechy. Takie są pianki JOJO Marshmallow. Główne składniki to: cukier, woda, żelatyna i skrobia kukurydziana – komponenty dobrze znane i dobrze tolerowane przez większość dzieci. Ponadto pianki nie zawierają sztucznych barwników. Dodatkowo, proces powstawania pianek jest bardzo prosty: składniki piankowej masy są gotowane i ubijane tak, by osiągnąć puszysty mus, z którego następnie formowane są pianki. Dzięki delikatnej konsystencji uzyskanej poprzez napowietrzenie, pianki JOJO mają tylko 13 kcal w jednej piance.

Jak w przypadku wszystkich produktów marki Nestlé, na opakowaniu pianek JOJO umieszczono rzetelną informację żywieniową podaną w formie czytelnego KOMPASU ŻYWIENIOWEGO®. Zawiera informacje o zawartości istotnych składników i ich wpływie na organizm oraz porady żywieniowe dotyczące zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. W ramach KOMPASU ŻYWIENIOWEGO® oraz na przedzie opakowania, znajdują się też informacje o wartości odżywczej produktu podane w przyjaznej i zrozumiałej dla konsumentów formie, czyli GDA (ang.: Guideline Daily Amount, Wskazane Dzienne Spożycie). Jest to część realizowanej przez Nestlé strategii NHW – Nutrition Health and Wellness. Dzięki takim informacjom rodzice mogą zdrowo komponować jadłospis swoich dzieci i uczyć je prawidłowych nawyków żywieniowych.

Smakowicie, twórczo, razem

Miękka konsystencja, pastelowe kolory, słodki delikatny smak przyciągają dzieciaki. I dają duże możliwości kreatywnego wykorzystania. Podpowiedzi na twórcze przepisy z użyciem pianek znajdziesz na unowocześnionym opakowaniu. Przygotowanie pianko-deseru, pianko-kanapki czy jakiegokolwiek innego wariantu przekąski z pianką w roli głównej pozwala na wspólną zabawę dzieci i rodziców. Delikatny smak i wspomnienia radosnego dzieciństwa gwarantowane.

Pianki JOJO Marshmallow w nowej odsłonie

• Prosta receptura

• Kreatywne pomysły na wspólną, słodką zabawę

• Łatwość kontrolowania menu dziecka, dzięki informacjom żywieniowym

Więcej informacji żywieniowych dla rodziców i atrakcji dla dzieci na stronie www.jojo.pl.

Cena JOJO Marshmallow:

JOJO Marshmallow, opakowanie 90g, cena sugerowana 2,65 PLN

JOJO Marshmallow Grill&Party, opakowanie 180g, cena sugerowana 5,49 PLN


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij