Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
SOSER marki WINIARY – idealne dopełnienie sosu (wersja dla mediów handlowych i marketingowych)
Nowy produkt to coś więcej niż standardowy sos pieczeniowy. To uniwersalna baza, która nadaje smak i poprawia konsystencję domowego sosu. Wprowadzeniu towarzyszy silna kampania medialna prowadzona w pierwszym kwartale 2011 roku.

SOSER to baza do sosów, znajdująca bardzo wiele różnych zastosowań. Rozmieszany z wodą doskonale sprawdzi się jako baza do duszenia mięsa. Jest też idealny do doprawienia i zagęszczenia sosu z pieczonego mięsa. Natomiast użyty podczas smażenia, podkreśli smak potrawy. SOSER idealnie komponuje się z najczęściej wybieranymi przez Polaków mięsami, czyli z drobiem, schabem i wołowiną – w każdej postaci! Wystarczy wymieszać 3 łyżki produktu SOSER w 300 ml zimnej wody, pogotować kilka minut i sos pieczeniowy np. do polania mięsa już na talerzu jest gotowy.

W zależności od preferencji, konsumenci mogą szukać własnego, ulubionego sposobu użycia nowego produktu marki WINIARY. Jak pokazały wyniki badań, w SOSERZE najwyżej cenią oni właśnie tę mnogość możliwości jego zastosowania.

Warto podkreślić, że SOSER nie zawiera dodatku glutaminianu sodu i konserwantów.

Produkt dostępny jest w funkcjonalnym kontenerku, który jest lekki i wygodny, gdyż pozwala
na łatwe dozowanie.

 

SOSER to nasz hit. Produkt zdecydowanie przełomowy, który na pewno namiesza na rynku sosów. Jego pojawieniu się będzie towarzyszyć szeroko zakrojona kampania prowadzona m.in. w czołowych stacjach telewizyjnych, prasie i Internecie. Mamy nadzieję, że przełoży się ona na wyniki sprzedażowe, a co za tym idzie – szybką rotację produktu na półce. Nasze prognozy rynkowe wskazują, że wielu konsumentów będzie chciało spróbować tej oryginalnej nowości, dlatego warto zadbać o odpowiednią ekspozycję SOSERA na półce sosów w torebkach – podpowiada Katarzyna Sadowska, Marketing Culinary marki WINIARY.

SOSER to produkt przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych miłośników gotowania, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w kuchni. Każdy z nich z pewnością szybko odnajdzie swój ulubiony sposób na wykorzystanie nowego produktu marki WINIARY i doceni jego możliwości. Dla początkujących doskonałą pomocą będzie także strona internetowa www.winiary.pl, na której znajduje się wiele cennych wskazówek i wspaniałych przepisów, również z wykorzystaniem produktu SOSER.

Produkt nie zawiera dodatku glutaminianu sodu i konserwantów, a jego sugerowana cena w ekonomicznym kontenerku 150g to 4,50 PLN.

 

Informacje handlowe

Produkt na półce – luty 2011
Sugerowana cena jednego opakowania: 4,50 PLN
Masa jednostkowa oraz waga brutto kartonu wysyłkowego – 150g
Liczba sztuk w kartonie – 6
Liczba warstw na palecie – 150
Wymiary opakowania jednostkowego (w mm), wysokość x szerokość x długość – 75x112x65 

 

Informacje marketingowe

RESUME aktywności promocyjnych: TV, POS, Print (prasa konsumencka, prasa handlowa), Internet, Outdoor, radio, promocja konsumencka
TV – termin i stacje: pierwszy kwartał 2011; stacje ogólnopolskie (TVP1, TVP2, Polsat, TVN) oraz stacje tematyczne
PRINT – termin i tytuły: pierwszy kwartał 2011; pisma kobiece o zasięgu ogólnopolskim
TV  – agencja reklamowa: Legend Group
TV i PRINT –  zakup mediów: Mediaedge
POS –  typ materiałów: woblery, ulotki
POS – agencja przygotowująca materiały: Linea Recta
INTERNET –  termin i strony: www.winiary.pl
INTERNET –  agencja interaktywna: ADV
PR – Eskadra PUBLICA

 

WINIARY to marka, która od 70-ciu lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które w szybki i prosty sposób pozwalają przyrządzić domowy posiłek.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij