Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Pomysł na… noworoczne porządki. Od listopada 2010 do końca stycznia 2011 WINIARY odświeża linię produktów
Po serii rodzinnych, grudniowych spotkań i sylwestrowych uroczystości przychodzi czas na porządki. Trzeba schować świąteczne ozdoby, oddać do prania eleganckie kreacje, zagospodarować w kuchni niewykorzystane smakołyki i poukładać noworoczne postanowienia. Podobny plan na porządki ma też marka WINIARY, która do końca stycznia 2011 odświeża swoją największą linię produktów – Pomysł na... Zmiany będą wprowadzone na trzech polach: receptura, opakowanie oraz segmentacja.

Pomysły na… to jedna z najprężniej rozwijających się kategorii kulinarnych. Każdego roku odnotowywany jest jej wzrost, przy czym miał on również miejsce właśnie w mijającym, 2010 r. Spowodowały go między innymi aktywności marki WINIARY, która wprowadziła aż 9 nowości, zwiększając tym samym portfolio swoich produktów. Chcemy dalej być głównym motorem rozwoju kategorii oraz liderem innowacji – a to wymaga ciągłego przypatrywania się potrzebom konsumentów, ciągłej pracy nad produktami, ciągłych innowacji – powiedziała Agata Balcerowska, Product Group Manager marki WINIARY.

Receptura

Zmiany i porządki najlepiej zaczynać od środka. W tradycyjnych Pomysłach na… ulepszono smaki, poprawiono konsystencję, a także usunięto z nich dodatek glutaminianu sodu, konserwanty i barwniki.

Opakowanie

Nowe receptury wymagają ulepszonej oprawy. Marka WINIARY odświeżyła opakowania Pomysłów na… – od nowa stworzono grafikę każdego z nich, dodano nowe elementy informacyjne oraz zmieniono materiał opakowań na lepszy jakościowo.

Segmentacja

Stale rozszerzające się portfolio Pomysłów na… wymagało uporządkowania. W celu ułatwienia orientacji przy półce wszystkie 17 produktów tradycyjnej serii podzielono na 6 segmentów kulinarnych, dopasowanych do potrzeb konsumentów.

Nowa segmentacja Pomysłów na… dzieli produkty według następujących działów:

1)      Ulubione zapiekanki
WINIARY Pomysł na… Zapiekankę makaronową z serem, Zapiekankę makaronową z szynką, Zapiekankę ziemniaczaną z mięsem mielonym, Zapiekankę ziemniaczaną z kiełbasą i cebulką.

2)      Klasyka z pomysłem
WINIARY Pomysł na… Kotlety mielone, Pulpeciki w sosie śmietanowo-pomidorowym, Gulasz, Gołąbki inaczej, Jeżyki z ryżem i marchewką, Roladki schabowe w sosie serowym, Roladki schabowe w sosie pomidorowym.

3)      Pyszności z patelni
WINIARY Pomysł na… Kurczak z pieczarkami, Kurczak w sosie śmietanowo-ziołowym, Kurczak po chińsku.

4)      Moje makarony
WINIARY Pomysł na… Spaghetti po Bolońsku, Spaghetti Napoli.

5)      Smacznie i zdrowo
WINIARY Pomysł na… Ryba w sosie śmietanowo-koperkowym.

6)      Dania jednogarnkowe
WINIARY Pomysł na… Chłopski garnek, Boloński garnek.

Cena każdego z produktów serii tradycyjnej pozostała bez zmian i wynosi 2,60 zł.

 

 

Więcej informacji:

 

Iwona Zaczek 
iwona.zaczek@pl.nestle.com
Nestlé Polska S.A.
Szturmowa 2
02-678 Warszawa
tel.: +48 22 607 26 24


Anna Jędrzejewska 
Anna.Jedrzejewska@pl.nestle.com
Nestlé Polska SA
Szturmowa 2
02-678 Warszawa
tel.: +48 22 607 26 67

WINIARY to marka, która od 70-ciu lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które w szybki i prosty sposób pozwalają przyrządzić domowy posiłek.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij