Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Warzywa + bulion = WARZYLION
Na sklepowych półkach właśnie pojawił się nowy produkt premium marki WINIARY – WARZYLION, który stanowi innowacyjne połączenie warzyw i bulionu. Co więcej, właśnie od tych dwóch słów wzięła się jego nazwa. WARZYLION charakteryzuje niespotykana dotąd na rynku zawartość dużych warzyw w torebce, która wyróżnia produkt na tle konkurencji. Z kolei bulion spaja wszystkie składniki w jedną smakowitą całość. Jednego można być pewnym – potrawy przygotowane z użyciem nowego produktu WINIARY będą wyróżniać się na stole apetycznym wyglądem i aromatem.

WARZYLION to produkt, stanowiący unikalne połączenie dużych kawałków warzyw i delikatnego bulionu. Przeznaczony jest dla tych osób, które często gotują sprawdzone i lubiane dania, poszukują jednak sposobu na urozmaicenie codziennej kuchni.

WARZYLION to produkt jednoznacznie premium, a tych konsumenci szukają w sklepie na linii wzroku i powyżej, dlatego warto zadbać o to, by został on ustawiony na półce właśnie w otoczeniu bulionów i przypraw WINIARY – komentuje Karolina Złota, Category Specialist marki WINIARY i dodaje – Jako naród jesteśmy otwarci na wszelkie nowości. Mamy więc nadzieję, że właśnie dzięki temu nowy produkt marki WINIARY doskonale wpisze się w różnorodne gusta Klientów.

Innowacyjna formuła produktu WARZYLION sprawia, że jest to unikalny dodatek do codziennych obiadów. Jego wyróżnikiem są duże kawałki poszatkowanych warzyw, świetnie prezentujących się w potrawie. Co ważne, dania przygotowywane z nowym produktem WINIARY nie tylko apetycznie wyglądają, ale przede wszystkim znakomicie smakują. Oryginalna kombinacja marchwi, cebuli, selera, pietruszki nadaje posiłkom bogaty, warzywny aromat. Z kolei wstępne przygotowanie składników w lekkim bulionie dyskretnie wzbogaci smak przyrządzanych dań. Produkt doskonale nadaje się do zup, sosów i dań mięsnych, a więc potraw, które często goszczą na naszych rodzimych stołach i do których przyrządzania chętnie wykorzystujemy warzywa.

Wprowadzenie na rynek produktu WARZYLION będzie wspierała kampania reklamowa w telewizji, działania w Internecie, a także materiały POS. To na pewno pozwoli produktowi szybko zaistnieć najpierw w świadomości, a następnie w kuchniach konsumentów. W związku z tym na początku roku, w okresie intensywnej kampanii marketingowej zalecamy detalistom zaopatrzyć się w odpowiednią ilość produktu, by następnie rozszerzyć jego ekspozycję na półce – mówi Gabriela Wielgosz, Product Manager przypraw marki WINIARY.

Informacje handlowe

Produkt na półce – 15 listopada

Sugerowana cena jednego opakowania (100g) – 3,48 zł.

Masa jednostkowa oraz waga brutto kartonu wysyłkowego – 100g oraz 2,060 kg

Ilość sztuk w kartonie oraz kartonów w kartonie wysyłkowym – 18 oraz 1

Ilość warstw na palecie oraz kartonów wysyłkowych na palecie – 5 oraz 100

Wymiary opakowania jednostkowego (w mm), wysokość x szerokość x długość – 160x10x127

Informacje marketingowe

RESUME aktywności promocyjnych: TV, POS – termin i stacje: od początku lutego do końca marca;  główne stacje telewizyjne i stacje tematyczne

TV– agencja reklamowa: FireFly Creation

TV–  zakup mediów: Mediaedge

POS –  typ materiałów: shelflinery, woblery,plakaty

POS – agencja przygotowująca materiały: Publicis

Portfolio przypraw marki WINIARY

  • Ziarenka Smaku Ziołowe
  • Ziarenka Smaku Paprykowe
  • Ziarenka Smaku Drobiowe
  • Przyprawy Na grilla
  • WARZYLION

 

 

 

Więcej informacji:

 

Iwona Zaczek 
iwona.zaczek@pl.nestle.com
Nestlé Polska S.A.
Szturmowa 2
02-678 Warszawa
tel.: +48 22 607 26 24


Anna Jędrzejewska 
Anna.Jedrzejewska@pl.nestle.com
Nestlé Polska SA
Szturmowa 2
02-678 Warszawa
tel.: +48 22 607 26 67


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij