Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Wwwspaniałe prezenty pod choinkę - Marka WINIARY potrójnie nagrodzona na Webstarfestival
8 grudnia odbył się finał VI edycji konkursu dla najlepszych polskich stron www oraz reklam internetowych, czyli Webstarfestival 2010. Wielki sukces dzięki swoim serwisom odniosła marka WINIARY. Zarówno www.winiary.pl, jak i www.winiary.pl/mikolajszuka nagrodzono dwiema statuetkami i jednym wyróżnieniem. „To kolejny dowód na to, że marka o tradycyjnym charakterze, jeśli jest dobrze zarządzana, może być liderem komunikacji w mediach nowoczesnych” – komentuje Agnieszka Bukwa, Specjalista ds. Internetu marki WINIARY.

Obie nagrodzone witryny przeszły najpierw preselekcję Akademii Internetu – zrzeszenia wybitnych przedstawicieli polskiego przemysłu internetowego. Jednak ostateczna decyzja należała do internautów, którzy wskazali swoich zwycięzców. Serwisy oceniane były pod kątem sześciu kryteriów: zawartości, funkcjonalności, grafiki, struktury oraz nawigacji, prezencji wizerunkowej i oczywiście innowacyjności.

Marka WINIARY zupełnie zdominowała kategorię Żywność i Napoje. Jej serwisy dostały aż trzy z czterech nagród: jako strona roku Webstar Akademii i Webstar Internautów dla portalu internetowego www.winiary.pl oraz I wyróżnienie dla www.winiary.pl/mikolajszuka, czyli akcji „Casting na Mikołajową”.  Zarówno jurorzy, jak i użytkownicy sieci docenili przede wszystkim jakość obu witryn, na którą składają się wszystkie opisane powyżej kryteria. Jest to niewątpliwy sukces nie tylko samych projektów internetowych WINIARY, ale całej marki, która stale udowadnia, że utrzymuje najwyższy poziom w każdej dziedzinie .

Webstarfestiwal to cykliczny konkurs, który za cel postawił sobie promocję najlepszych polskich stron i reklam internetowych. W poczet jury, czyli Akademii Internetu zasiadają założyciele Webstara oraz laureaci minionych edycji. Warto dodać, że jest to jedyny tego typu konkurs w polskim Internecie i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

 

WINIARY to marka, która od 70-ciu lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które w szybki i prosty sposób pozwalają przyrządzić domowy posiłek.

 

Więcej informacji:

Iwona Zaczek 
iwona.zaczek@pl.nestle.com
Nestlé Polska S.A.
Szturmowa 2
02-678 Warszawa
tel.: +48 22 607 26 24


Anna Jędrzejewska 
Anna.Jedrzejewska@pl.nestle.com
Nestlé Polska SA
Szturmowa 2
02-678 Warszawa
tel.: +48 22 607 26 67


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij