Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Pomysł na Facebooku
Na rynku kulinariów pojawiła się nowość o społecznościowym smaku! Na serwisie Facebook wystartował profil dedykowany zwolennikom popularnej linii produktów WINIARY Pomysł na… Co ciekawe, zadaniem tego funpage’a jest nie tylko gromadzenie entuzjastów sztuki gotowania. Ma też inspirować i generować pomysły związane z domem, rodziną, przyjaciółmi oraz wszystkimi ważnymi wydarzeniami w życiu Internautów.

Pod adresem www.facebook.com/PomyslNa kryje się cały system interesujących i pogrupowanych w cykle tematyczne treści. Można zaplanować wieczór z maratonem filmowym, wybrać się na wirtualny spacer po galerii fotografii parku w Pszczynie, czy zobaczyć jakie trendy będą obowiązywać w jesiennym sezonie – marka WINIARY inspiruje tu ciekawymi pomysłami na różne okazje i odpowiada na różne potrzeby. Jednak zaspakajanie tych kulinarnych jest na profilu Pomysł na… oczywiście największym i najczęstszym wyzwaniem.

Ciekawym rozwiązaniem jest wyszukiwarka „pomysłowych” przepisów. Wystarczy przeczesać swoją lodówkę i w specjalnym formularzu zaznaczyć wszystko, co udało się w niej znaleźć. System sam wskaże nam które Pomysły na… zawierają wybrane przez nas składniki. Dzięki temu oszczędzamy czas podwójnie! Po pierwsze – poprzez wygodne użycie wyszukiwarki, a po drugie – za sprawą szybkości gotowania z Pomysłami na... Oprócz tego, na profilu publikowane są aktualności związane z marką WINIARY oraz nowości produktowe.

W ciągu zaledwie miesiąca profil zgromadził prawie 800 fanów. Dzielą się oni swoimi kulinarnymi dokonaniami z innymi użytkownikami Facebooka. Nie brakuje ciekawych przepisów, zdjęć gotowych potraw, czy sugestii na nowe smaki Pomysłów na… Ale przede wszystkim jest to miejsce, gdzie internauci mają możliwość porozmawiania z innymi zwolennikami swojego ulubionego produktu. Aby znaleźć się w inspirującym gronie fanów Pomysłu na… wystarczy kliknąć „Lubię to” na stronie www.facebook.com/PomyslNa.

Facebookowy Pomysł na… to kolejny ruch marki na polu aktywowania swoich Konsumentów w sieci. Oprócz prężnie działającej społeczności klubowiczek strony Winiary.pl, marka ma też internetową Szkołę Gotowania oraz profil www.facebook.com/MojeWiniary.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij