Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Wrzesień usłany Pomysłami na…
We wrześniu na sklepowych półkach pojawią się cztery nowości marki WINIARY z kategorii Pomysł na… Dotychczasową ofertę poszerzą propozycje obiadu z golonki, kurczaka, żeberek oraz schabu. Każda do przygotowania w nowoczesnym woreczku do pieczenia, dzięki któremu potrawa będzie soczysta i aromatyczna.

Wprowadzane jesienią produkty są odpowiedzią marki WINIARY na zapotrzebowanie konsumentek na kolejne pomysły z ich ulubionej serii, „soczystych” z woreczkami do pieczenia. Cztery nowości to: Pomysł na… golonkę w kapuście (30g), Pomysł na… schab ze śliwką (31g), Pomysł na… żeberka z wędzoną nutą (32 g) oraz Pomysł na… kurczaka słodko-kwaśnego (33 g).

Wszystkie nowo wprowadzone produkty są bez dodatku konserwantów i glutaminianu sodu.
Są łatwe i proste w przygotowaniu. Sugerowana cena jednego opakowania wynosi 3,40 PLN.

Cztery nowe Pomysły na… w sklepach pojawią się w pierwszych dniach września. Kampania promocyjna wspierać będzie głównie wejście na rynek golonki i rozpocznie się na początku października. Obejmie media outdoorowe, telewizję oraz prasę handlową. Kreację reklamową przygotowała agencja Legend Group, za zakup mediów odpowiedzialna jest firma Mediaedge:cia.

Pomysły na.. zaopatrzenie sklepu w odpowiednie ilości mięsa

Wszystkie cztery nowości to propozycje bardzo cenione przez konsumentów. Ich pojawienie się na półce z pewnością przełoży się na zwiększoną rotację także produktów komplementarnych. Nasze badania pokazują, że konsumenci Pomysłów na... wkładają od razu, w tym samym sklepie/podczas tych samych zakupów do swojego koszyka zarówno wybrany Pomysł na..., jak również produkty, które mogą się przydać do zrobienia obiadu z przepisu WINIARY. I tak Pomysł na.. soczystą golonkę w kapuście przygotowywany jest z użyciem cebuli, marchewki, kapusty kiszonej i samej golonki oczywiście. Dlatego warto zadbać o to, by stojaki właśnie z tą nowością WINIARY stały tuż obok głównego produktu, czyli golonki – dzięki temu wzrośnie sprzedaż Pomysłu na..., ale co również niezwykle ważne, zwiększeniu ulegnie sprzedaż samego mięsa. Radzimy więc, oprócz zamówień nowego Pomysłu na.. , zaopatrzyć się też w dodatkowe ilości golonki. To się po prostu opłaci – doradza Kuba Woźniak, Junior Culinary Category Manager w Dziale Wyrobów Kulinarnych Nestlé Polska.

Cztery Nowe Pomysły na… obiad

Pomysł na… soczystą golonkę w kapuście to odpowiedź WINIARY na potrzeby smakoszy golonki, których jest w Polsce bardzo wielu, zwłaszcza mężczyzn. Dotychczas to danie gościło jednak w domach rzadko, ze względu na trudność i długi czas przygotowania. Dzięki jednak nowo wprowadzanemu Pomysłowi na… przyrządzenie go staje się bajecznie proste.

Pomysł na… soczyste żeberka z wędzoną nutą to druga już (po „Pomyśle na… soczyste żeberka”) propozycja marki dla koneserów żeberek. Tym razem specjalna receptura kucharzy WINIARY pozwoli konsumentom zachwycać się aromatem żeberek, które smakują jak prosto
z grilla. I to przez cały rok!

Pomysł na… soczystego kurczaka słodko-kwaśnego jest wykorzystaniem obiadowej propozycji, która na dobre zagościła już w polskich kuchniach. Do tej pory to danie było przygotowywane głównie z wykorzystaniem sosów w słoikach. Dzięki wariantowi WINIARY z użyciem woreczka do pieczenia, udka kurczaka będą zachowywały swoją kruchość i soczystość jednocześnie,
co z pewnością doda słodko-kwaśnemu kurczakowi nowe walory smaku.

Z serii „soczystych” Pomysłów na.. obiad z drobiu jest już na rynku: Pomysł na… soczystego kurczaka z czosnkiem i ziołami, oraz Pomysł na… soczystego kurczaka z papryką i ziołami.

Pomysł na… soczysty schab ze śliwką to jedno z tych dań, które zwykle podawane jest na święta. Jednak WINIARY podpowiadają, jak dzięki łatwości i szybkości przygotowania można się nim cieszyć na co dzień. I to w różnych formach, bo tak ciekawie doprawione mięso może być nie tylko obiadem, ale też pysznym dodatkiem do kanapek, np. z dodatkiem sosu chrzanowego marki WINIARY.

Informacje handlowe

Produkt na półce – 1 września

Sugerowana cena opakowania – ok. 3,40 PLN

Wymiary opakowania jednostkowego (w mm), wysokość x szerokość x długość – 190x127x9

Dane logistyczne – 32 szt./karton, 20 kart. wysyłkowych/warstwa, 5 warstw/paleta

Więcej informacji można znaleźć klikając na nasze:


internetowe biuro prasowe

 

Z przyjemnością odpowiem na dodatkowe pytania.

Pozdrawiam,

Iwona Zaczek 
iwona.zaczek@pl.nestle.com
Nestlé Polska S.A.
Szturmowa 2
02-678 Warszawa
tel.: +48 22 607 26 24

Anna Jędrzejewska 
Anna.Jedrzejewska@pl.nestle.com
Nestlé Polska SA
Szturmowa 2
02-678 Warszawa
tel.: +48 22 607 26 67

 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij