Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka - nowa promocja konsumencka Ziarenek Smaku WINIARY
Od 20 września rusza promocja popularnych przypraw – Ziarenek Smaku WINIARY. Mechanizm loterii „Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka” został zbudowany tak, by być jak najbardziej atrakcyjnym dla konsumentów. Duża pula nagród oraz codzienne losowania zachęcają do wzięcia udziału w promocji.

Do wygrania jest aż 4.500 elektronicznych miarek, czyli specjalnych łyżek z wbudowaną wagą, które doskonale nadają się do precyzyjnego odmierzania składników potraw. Dodatkowo rozlosowane zostanie 270 nagród pieniężnych, po 500 PLN. Losowania odbywają się codziennie, aż do 18 grudnia. Każdego dnia rozdawanych jest 50 miarek oraz 3 nagrody pieniężne po 500 PLN. Co zrobić żeby je zdobyć? Wystarczy kupić dowolne opakowanie Ziarenek Smaku (również te bez naklejki promocyjnej) i wysłać SMS o treści: WINIARY na numer 70711. Należy zachować paragon i czekać na informację zwrotną.

Promocja ma na celu wsparcie sprzedaży oraz  zachęcenie konsumentów konkurencji do spróbowania naszej przyprawy – wyjaśnia Gabriela Wielgosz, Product Manager przypraw marki WINIARY i doradza – Promocja Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka będzie komunikowana na opakowaniach oraz wspierana kampanią telewizyjną, co z pewnością przełoży się na zwiększoną rotację produktu na półce. Warto więc pamiętać, by odpowiednio zaopatrzyć się w Ziarenka Smaku i wyeksponować je na półce.

Reklamy z informacją o akcji będą gościć na ekranach już od 24 września. Ponadto w przygotowaniu półki na pewno pomoże dodatkowe wsparcie w postaci materiałów POS: shelflinerów, shelfstopperów, woblerów, ulotek i plakatów.

Promocyjne produkty są dostępne w sprzedaży już od połowy sierpnia, ich dane logistyczne nie ulegają zmianie:

Ziarenka Smaku (75g): 18 szt./karton, 20 kart. wysyłkowych/warstwa, 6 warstw/paleta

Ziarenka Smaku (120g): 12 szt./karton, 20 kart. wysyłkowych/warstwa, 5 warstw/paleta

Ziarenka Smaku (200g): 8 szt./karton, 24 kart. wysyłkowych/warstwa, 7 warstw/paleta

 

Sugerowana cena jednego opakowania to odpowiednio:

Ziarenka Smaku – przyprawa uniwersalna: 75g – 1,70 zł, 120g – 2,20 zł,  200g – 3,60 zł.

Ziarenka Smaku Drobiowe: 120g – 2,20 zł, , 200g – 3,60 zł.

Ziarenka Smaku Ziołowe: 200g – 3,60 zł.

Ziarenka Smaku WINIARY to jedyna na rynku przyprawa w granulkach – zapewnia nowoczesne i wydajne doprawianie. Jej nowa, ulepszona receptura to kawałki 10 warzyw oraz granulki w 3 warzywnych kolorach – żółtym z cebuli, pomarańczowym z marchewki, pomidora i papryki oraz zielonym z pietruszki, szpinaku i pora. Granulki doskonale zachowują prawdziwy smak i aromat zawartych w nich warzyw, dlatego Ziarenka Smaku nadają potrawom jeszcze pełniejszy i głębszy smak.

WINIARY to marka znana Polakom od ponad 60-ciu lat, a sygnowane nią wyroby są synonimem doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z innowacyjnością i nowoczesnością. Oferta WINIARY to około 200 różnych wyrobów kulinarnych, takich jak: zupy, buliony, sosy, fixy, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele oraz budynie. WINIARY zaspakajają potrzeby zarówno wielbicieli kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej oraz wszystkich tych, którzy na gotowanie mają coraz mniej czasu. 


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij