Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Smaczna gotówka w 5 minut - rusza promocja konsumencka marki WINIARY , do wygrania karty płatnicze (wersja dla mediów handlowych i marketingowych)
„Sięgnij po kartę dań” – to nazwa nietypowej na polskim rynku kulinariów promocji konsumenckiej z użyciem kart płatniczych jako nagród. Akcja rusza z początkiem września 2010 i potrwa do połowy listopada. W tym czasie konsumenci Dania w 5 minut oraz Smacznej Zupy WINIARY będą mogli błyskawicznie wygrać nawet 10.000 zł. Łączna pula nagród to 200.000 zł.

Mechanizm promocji jest prosty – wystarczy kupić choćby jeden produkt instant marki WINIARY i wysłać SMS na numer telefonu 7043 z numerem paragonu („WINIARY.NUMER PARAGONU”). Już po 5 minutach (Danie w 5 minut) dostaniemy odpowiedź, czy udało nam się wylosować kartę płatniczą i jeśli tak – jak dużą gotówką jest ona zasilona. Można oczywiście kupić wiele produktów, wysłać wiele SMSów i mieć tym samym wiele szans na wygraną, za każdym razem zachowując oryginalny paragon zakupu produktów. Do wylosowania jest 30 kart VISA po 1.000 zł, sześć po 10.000 zł oraz 1.100 kart po 100 zł. Wszystkie karty są typu „prepaid”, czyli zasilone gotówką z góry, bez dodatkowych opłat.

„Walory promocji konsumenckich z udziałem kart płatniczych docenili już producenci z rynku internetowego, czy sprzętu domowego. Dla kulinariów jest to jednak wciąż nowe terytorium. Marka WINIARY jako jedna z pierwszych w branży zdecydowała się na taką akcję – już niedługo pojawi się pewnie sporo naszych naśladowców. Nagradzanie konsumentów gotówką na karcie to bowiem wyjątkowo atrakcyjna i nowoczesna forma wygranej – daje zwycięzcom pełną kontrolę nad nagrodą, a tym samym zapewnia producentom gwarancję zadowolenia konsumentów.”– wyjaśnia Malgorzata Niklewska, Product Manager marki WINIARY.

Sugerowana cena opakowania Dania w 5 minut WINIARY: ok. 2.50 PLN
Sugerowana cena opakowania Smacznej Zupy WINIARY: ok. 1.20 PLN

Promocja obejmie wszystkie produkty z oferty Danie w 5 minut WINIARY oraz Smaczna zupa WINIARY.

Szczegółowe Informacje o akcji „Sięgnij po kartę dań” można znaleźć na opakowaniach produktów instant marki WINIARY: Daniu w 5 minut oraz Smacznej Zupie. W promocji biorą udział wszystkie produkty, także te nie oznaczone informacją o akcji. Komunikacyjne wsparcie działań to materiały reklamowe w punktach sprzedaży (plakaty, ulotki, wobblery, shelf stoppery, gazetki sklepowe), działania public relations (w prasie handlowej, marketingowej, lifestyle i studenckiej) oraz promocja w Internecie (specjalna strona winiary.pl/kartadan a także reklamy online na portalach ogólnospołecznych Onet.pl i Wp.pl oraz na komunikatorze GaduGadu).

W portfolio produktów biorących udział w promocji intstntów znajdują się Smaczne zupy:

Grochowa z chrupiącymi grzankami Rosół z kury z makaronem i zieloną pietruszką Pomidorowa z makaronem Barszcz czerwony tradycyjny Barszcz czerwony z grzankami Krem z kurczaka z warzywami i chrupiącymi grzankami Pieczarkowa z chrupiącymi grzankami Zupa grzybowa z makaronem Żurek z chrupiącymi grzankami.


…oraz Dania w 5 minut:

Ziemniaki puree z grzankami i smażoną cebulą Spaghetti po bolońsku Puree ziemniaczane o smaku bekonowym z grzankami Świderski smak kremowo-mięsny z pomidorami Spaghetti po neapolitańsku Ziemniaki puree z kawałkami marchewki i groszkiem Makaron z sosem gulaszowym Makaron z sosem pieczarkowym.

Więcej informacji można znaleźć klikając na nasze: internetowe biuro prasowe.

Z przyjemnością odpowiem na dodatkowe pytania.

Pozdrawiam,
Iwona Zaczek 
iwona.zaczek@pl.nestle.com
Nestlé Polska S.A.
Szturmowa 2
02-678 Warszawa
tel.: +48 22 607 26 24

Anna Jędrzejewska 
Anna.Jedrzejewska@pl.nestle.com
Nestlé Polska SA
Szturmowa 2
02-678 Warszawa
tel.: +48 22 607 26 67


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij