Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
W sierpniu Tchibo otworzy w Polsce swój 40 sklep
Placówka ruszy w warszawskim CH Arkadia - jednym z największych centrów handlowych w naszym kraju będzie to już 9 sklep tej sieci w stolicy. Uruchomienie sklepu przypada w piątą rocznicę działalności sklepów Tchibo w Polsce. - Sklep Tchibo w Arkadii ma stać się wizytówką sieci - będzie miał nową aranżację wnętrz i nowe pakiety wsparcia promocyjnego - wyjaśnia Wojciech Kamiński, dyrektor sklepów Tchibo i e-sklepu tchibo.pl.

Koncept sklepu, bazuje na kombinacji kawiarni, sklepu z kawą i artykułami użytkowymi. Tematyczne kolekcje produktów, zmieniają się 52 razy w ciągu roku. Każda z nich liczy około 30 produktów, należących do wielu kategorii, np. wyposażenia wnętrz, sprzętu sportowego czy zabawek. Wszystkie artykuły są zaprojektowane specjalnie dla Tchibo, również przez znanych projektantów, m.in. przez sir Terence'a i Sebastiana Conranów.

Pierwszy sklep Tchibo został otwarty w 2005 r. w CH Targówek w Warszawie. Od tego czasu sieć sklepów jest dynamicznie rozwijana. Właśnie osiągnęła liczbę czterdziestu placówek. Zlokalizowane są one w większych miastach - w centrach handlowych i przy głównych ulicach. Dopełnieniem tradycyjnego kanału dystrybucji jest sklep internetowy tchibo.pl.

Tchibo produkuje najwyższej jakości kawę od ponad 60 lat. Firma rozpoczęła działalność w Niemczech, dystrybuując kawę drogą wysyłkową. Obecnie firma zatrudnia ponad 11 tys. pracowników w całej Europie i posiadającym 1200 własnych sklepów i ponad 45 tys. stoisk. W Polsce Tchibo obecne jest od 1992 r.
(Źródło:www.portalspozywczy.pl)


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij