Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
Coca-Cola: nowa promocja - oglądaj hity na iplex.pl!
W ramach akcji Coca-Cola i iplex.pl, przez ponad 2 miesiące, wszyscy fani filmowej rozrywki będą mogli wymieniać kody spod nakrętek promocyjnych napojów jednolitrowych na hity filmowe ze specjalnej, ekskluzywnej kolekcji Coca-Cola na iplex.pl, obejmującej 80 tytułów.

W ramach współpracy z serwisem iplex.pl, Coca-Cola rozpoczyna nową promocję, dzięki której konsumenci, którzy zakupią napoje Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Fanta i Sprite w jednolitrowych opakowaniach, będą mogli oglądać filmy w formie wideo na żądanie w serwisie iplex.pl. Kody spod nakrętek promocyjnych napojów będzie można wymienić m.in. na takie hity, jak nagrodzony tegorocznym Oskarem The Hurt Locker –  W pułapce wojny, czy nominowany do Złotej Palmy na Festiwalu Filmowym  w Cannes, Broken Flowers.  

Promocją objęte są napoje Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Fanta, Sprite w jednolitrowych butelkach. Konsumenci, aby obejrzeć film, powinni w serwisie Zapunktowani.pl wymienić kod umieszczony pod nakrętką napoju na kod dostępu, gwarantujący obejrzenie jednego filmu z kolekcji filmów Coca-Cola na serwisie iplex.pl. Można również wysłać sms pod numer 71017 , wpisując kod spod nakrętki opakowania w treść wiadomości. Kod dostępu, umożliwiający obejrzenie filmu z kolekcji Coca-Cola na iplex.pl, otrzymamy wówczas sms-em. Każdy kod daje możliwość obejrzenia filmu na Iplex.pl, a wybrany film można oglądać przez cały okres promocji, nieograniczoną ilość razy. W ramach usługi, dostępnych będzie 67 fabuł i jeden trzynastoodcinkowy serial (The Leverage – Uczciwy przekręt). 

- Konsumenci coraz częściej korzystają z usługi filmów na żądanie dostępnych w Internecie. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy Coca-Cola z iplex.pl i promocji: „Hity filmowe za kody”, dostęp do filmowej rozrywki będzie jeszcze łatwiejszy. – mówi Maciej Klonowski, młodszy kierownik marki Coca-Cola, w Coca-Cola Poland Sevices. 

Filmy za pośrednictwem serwisu iplex.pl można oglądać bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Aby cieszyć się filmami na żądanie, wystarczy szerokopasmowy dostęp do Internetu i przeglądarka internetowa.  

Promocja potrwa od 15. lipca do 30. września 2010 r.

W promocji biorą udział napoje PET o pojemności 1l (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Fanta i Sprite). Niezależnie od tego, czy na etykiecie pojawia się komunikat o promocji, każdy kod spod nakrętki napoju jednolitrowego bierze udział w promocji. Informacja o akcji promocyjnej pojawi się wyłącznie na etykiecie opakowania PET napoju Coca-Cola o pojemności 1l. 

Akcja wspierana będzie kampanią w Internecie (m.in. Onet.pl, Google i Gadu-Gadu) oraz w punktach sprzedaży. Kreację przygotowała agencja McCann Erickson. Media zaplanował dom mediowy Starcom. Działania w Internecie prowadzi agencja K2 Internet, a materiały POS przygotowała agencja Edelweiss. Za wsparcie PR odpowiada agencja Edelman Polska.

O IPLEX.PL:
Iplex.pl, zadebiutowało na rynku w lutym 2008 roku. Dzięki niemu użytkownicy Internetu mogą oglądać nawet filmowe przedpremiery. Repertuar iplex.pl to przede wszystkim filmy reprezentujące kinematografię polską, europejską i światową. Można w nim także zobaczyć wybrane filmy,  które nie będą pokazywane w polskich kinach. Kino iplex.pl, to również szansa dla tych, którzy mają utrudniony dostęp do tradycyjnego kina i filmowych nowości. Iplex.pl  łączy wysokiej jakości projekcje filmów ze starannie dobranym repertuarem. Internetowi widzowie iplex.pl znajdą w nim informacje o filmach i ich twórcach. Część seansów wyświetlana jest w jakości HD. Filmy zagraniczne wyświetlane są z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami.


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij