Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI
125 jubileuszowych Sprinterów dla zdecydowanych!
Oto okazja jedyna w swoim rodzaju – jubileuszowa, limitowana oferta najbardziej niezawodnego samochodu dostawczego w Europie. Tylko 125 Sprinterów w specjalnej cenie i ze specjalnym wyposażeniem. Świętowanie 125 lat wynalezienia samochodu zobowiązuje.

Przestrzeń, swoboda, elastyczność, a także przemyślane rozwiązania dla różnych branż. W ten sposób Sprinter wyznacza nowe kierunki w swojej klasie pojazdów, a w przypadku wersji jubileuszowej czyni to w sposób szczególny. Bazą do stworzenia modelu 125!Edition był sprawdzony i doceniony przez klientów Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI. Według niemieckiego stowarzyszenia rzeczoznawców DEKRA to najbardziej niezawodny samochód użytkowy. W kategorii pojazdów o przebiegu do 50 tysięcy kilometrów okazał się bezkonkurencyjny, wyprzedzając m.in. Fiata Ducato i Volkswagena Craftera. Test jest morderczy, bowiem DEKRA przygotowując coroczny raport niezawodności ocenia dane pochodzące z 15 milionów przeglądów 230 modeli samochodów osobowych i użytkowych, zebrane podczas inspekcji na stacjach kontroli pojazdów na przestrzeni dwóch ostatnich lat.

 

Sprinterzmniejsz

Jubileuszowa edycja Sprintera w długiej wersji (rozstaw osi 4325 mm, wysoki dach) jest w kolorze białym arktycznym. Silnik o mocy 120 kW spełniający normę Euro5 znakomicie sprawia się w ciężkiej pracy, do której zwykle zatrudnia się ten samochód. W ramach specjalnej ceny klient otrzymuje auto w bardzo bogatej specyfikacji, standardowo wyposażone m.in. w klimatyzację manualną "Tempmatik", nawigację Clarion, manualną, 6-biegową skrzynię ECO Gear 360, elektroniczny układ stabilizujący tor jazdy (ESP) czy hamulec postojowy DuoServo. Plus gratis, rozszerzona do 4 lat gwarancja na układ napędowy specjalnej wersji Sprintera. 

- Ten model jest naszym wkładem w świętowanie jubileuszu 125 rocznicy wynalezienia samochodu przez protoplastów naszego koncernu – tłumaczy Grzegorz Sawicki, dyrektor sprzedaży i marketingu samochodów dostawczych Mercedes-Benz Polska. – Mamy nadzieję, że to auto spotka się z zainteresowaniem użytkowników Mercedesów, poza tym – jak w przypadku każdej edycji specjalnej, ten samochód będzie się wyróżniał na drodze.

Każdy, kto chce mieć jubileuszowego Sprintera 125!Edition musi się pospieszyć. Jak na specjalną okazję przystało, Mercedes-Benz Polska przygotował tylko 125 sztuk tego niezwykłego modelu. Korzyści czekają!


Dodaj do:   Dodaj kanał RSSRSS   Dodaj do facebook.comFacebook

pełna lista aktualności

 

Dodaj komentarz

Komentarze

Twój podpis:
Twój komentarz:
Wpisz kod z obrazka:
 

Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij