Legislacja
Food-Lex
 
Dodatki do żywności
i aromaty
 
Zanieczyszczenia
 
RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
 
Trzymaj Formę !

   

 pl   en             
 
Jesteś tutaj: strona główna > AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

28.11.2014
Vanobranie wyjątkowo obfite
Wyrusz śladem starych rybaków i obłów się w salonie Mercedes-Benz Warszawa. Złap Citana lub Vito z luksusowym wyposażeniem bez żadnych dopłat.


03.09.2014
Stacja Mercedes!
Stacja Mercedes to letnie miejsce na kulturowej mapie Warszawy, zachęcające mieszkańców do alternatywnego spędzania wolnego czasu. Kawiarnia z tarasem o powierzchni 150 metrów kwadratowych, kącik dla dzieci, przestrzeń wystawowa przeznaczona na wykłady, wernisaże oraz koncerty są otwarte dla szerokiej publiczności i pozwalają na swobodny kontakt z marką w zielonym otoczeniu Powiśla. Stacja będzie dostarczać solidną porcję kultury i sztuki - dyskusje, spotkania, wystawy prac renomowanych artystów, projekcje filmów, warsztaty dla dzieci oraz koncerty - zarówno muzyki klasycznej, jak i wszelkich gatunków współczesnych. Oprócz szerokiej oferty kulturalnej, amatorzy motoryzacji będą mogli dodatkowo umówić się na jazdę próbną wybranym Mercedesem.


18.08.2014
Wybierz swój model Citana i odbierz wielką dostawę oszczędności
Oferowany przez Mercedes-Benz Warszawa Citan to miejski samochód dostawczy dla przedsiębiorców, skonstruowany specjalnie tak, aby radził sobie z różnorodnymi wyzwaniami w codziennym transporcie miejskim – jest wytrzymały, elastyczny i ekonomiczny w eksploatacji.


03.07.2014
Wyprzedaż rocznika 2013 w Mercedes-Benz Warszawa, ul. Gottlieba Daimlera 1
Zapraszamy na wyprzedaż rocznika 2013 w salonie Mercedes-Benz Warszawa na ul. Daimlera 1.


05.12.2013
Noc Cudów w Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.
Noc Cudów to jedna noc w roku, podczas której mają Państwo niebywała okazję kupić auta marki Mercedes-Benz w bardzo korzystnej cenie. Przygotowaliśmy dla Państwa najbogatszą ofertę samochodów osobowych i dostawczych - nowych, służbowych, testowych i z rynku wtórnego. Zapraszamy do salonu już w najbliższy piątek 6. grudnia 2013 od godziny 18:00.


26.11.2013
Wielki Finał kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2013″
Wielkimi krokami zbliża się Wielki Finał kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2013″. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na to wydarzenie do naszego salonu przy ulicy Gottlieba Daimlera 1 już w nadchodzący weekend 30.11-01.12.2013.


21.11.2013
Wyprzedaż rocznika 2013 w Mercedes-Benz Warszawa, ul. Gottlieba Daimlera 1
Zapraszamy do odwiedzenia salonu Mercedes-Benz Warszawa. Czekają samochody osobowe, dostawcze i demonstracyjne.


15.11.2013
Wyjątkowa oferta Mercedesów z napędem 4MATIC.
Mercedes-Benz Warszawa zaprasza na wyjątkową, jesienną ofertę modeli z napędem 4MATIC, dzięki którym poczują się Państwo bezpiecznie na każdej drodze.


10.11.2013
ASYSTENT BOCZNEGO WIATRU W NOWYM MERCEDES-BENZ SPRINTER.
inżynierowie Mercedes-Benz opracowali asystenta bocznego wiatru, który pojawia się po raz pierwszy jako element standardowego wyposażenia nowego Sprintera. System ten rozpoznaje silne podmuchy wiatru za pomocą systemu ADAPTIVE ESPŸ. Automatyczne ingerencje hamulców zapobiegają oddziaływaniu silnych podmuchów wiatru i sprawiają, że Sprinter spełnia najwyższe wymogi w zakresie bezpieczeństwa. Odwiedź nasz salon w Warszawie, ul. Gottlieba Daimlera 1 i poznaj nowego Sprintera bliżej.


05.11.2013
ZINDYWIDUALIZOWANE OFERTY PRZY ZAKUPIE SAMOCHODÓW MERCEDES-BENZ.
Mercedes-Benz Financial Services oferuje rozwiązania dostosowane do Państwa wymagań, np. modele płatności ratalnych, leasing, atrakcyjne warunki ubezpieczeń oraz możliwość przedłużenia gwarancji i ubezpieczenie spłaty rat kredytu. Odwiedź nasz salon w Warszawie, ul. Gottlieba Daimlera 1 i poznaj bliżej nową ofertę.


28.10.2013
EKONOMICZNOŚĆ JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK IMPONUJĄCA.
Dzięki konsekwentnie udoskonalonym 4-cylindrowym silnikom wysokoprężnym CDI oraz innowacyjnej technologii BlueEFFICIENCY nowy Mercedes-Benz Sprinter zużywa tylko 6,3 litra paliwa na 100 km, co czyni go jednym z najekologiczniejszych pojazdów w tej klasie. Ponadto, jako pierwszy samochód dostawczy na świecie, spełnia surową normę emisji spalin Euro VI. Odwiedź nasz salon w Warszawie, ul. Gottlieba Daimlera 1 i poznaj nowego Sprintera bliżej.


17.10.2013
KOMPLEKSOWY SERWIS
Oferujemy gwarancję mobilności Mercedes-Benz MobiloVan na cały okres użytkowania samochodu, bezpłatną infolinię Service24h lub kartę MercedesServiceCard, która w szybki sposób umożliwi uzyskanie pomocy na terenie całej Europy. Dodatkowo Mercedes-Benz CharterWay oferuje Państwu indywidualne rozwiązania całościowe, obejmujące zakup pojazdów, zabezpieczenie ich mobilności oraz odciążenie w czynnościach administracyjnych. Odwiedź nasz salon w Warszawie, ul. Gottlieba Daimlera 1 i poznaj bliżej nasz serwis


27.09.2013
Letnia propozycja Mercedes-Benz Warszawa Van Center
Salon Mercedes -Benz Warszawa zaprasza do kontaktu i skorzystania z wyjątkowych okazji!


20.08.2013
Stacja Mercedes
To bez wątpienia najmodniejszy punkt na kulturalnej mapie Warszawy.
Przez cały okres wakacyjny Stacja będzie tętnić życiem kulturalnym, proponując Państwu liczne wystawy, projekcje i wykłądy dotyczące szeroko rozumianej kultury najnowszej. Przed nami wydarzenia z zakresu sztuki, muzyki, design'u, filmu i motoryzacji.


25.06.2013
Samochody użytkowe z rocznika 2012!
Mercedes- Benz Warszawa zaprasza na wyprzedaż rocznika 2012. Ostatnie sztuki, atrakcyjne ceny!


22.12.2012
Flota Frito Lay w rękach Fraikin Polska
Firma Fraikin Polska przejęła w zarządzanie kolejne pojazdy należące do firmy Frito Lay. Pod opiekę serwisowo-naprawczą Fraikin trafiło 39 sztuk Iveco Daily, przystosowanych do dystrybucji słonych przekąsek.


18.09.2012
FIRMA CHEP ZACIEŚNIA WSPÓŁPRACĘ Z PROCTER&GAMBLE W EUROPIE CENTRALNEJ I WSCHODNIEJ
Firma CHEP, największy dostawca palet i rozwiązań w obszarze outsourcingu opakowań potwierdziła informacje o podpisaniu z firmą Procter&Gamble największego kontraktu na dostawę palet na terenie Europy Centralnej i Wschodniej. Firma P&G - jeden z największych producentów towarów konsumenckich całkowicie rezygnuje z zarządzania własnym poolem paletowym na rzecz systemu wynajmu niebieskich palet.


22.08.2012
Nowy, miejski Van Mercedes-Benz - już wkrótce!
Citan - miejski Van Mercedes - Benz.


21.08.2012
UNILEVER I CHEP WPROWADZAJĄ PROGRAM CAŁKOWITEGO WYELIMINOWANIA EMISJI DWUTLENKU WĘGLA W PROCESIE ZARZĄDZANIA PALETAMI W HISZPANII
Dbałość o środowisko naturalne i wprowadzanie programów ograniczających zużycie zasobów jest często wpisane w strategię wielu firm na świecie. Firma CHEP specjalizująca się w rozwiązaniach w zakresie zarządzania paletami przeprowadziła we współpracy z firmą Unilever pilotażowy program mający na celu zneutralizowanie emisji dwutlenku węgla w procesie zarządzania drewnianymi nośnikami.


19.08.2012
Merceds-Benz Wyprzedaż Rocznika 2011! Ostatnie sztuki!
Ostatnie sztuki w atrakcyjnych cenach!


10.01.2012
Bezproblemowo omijamy łosia za 66 000zł brutto!
Dzięki doświadczeniom, jakie zdobyliśmy w teście łosia, stworzyliśmy pierwszy na świecie samochód seryjnie wyposażony w systemem ESP. Dziś dobrze wiemy co zrobić, aby samochód świetnie trzymał się drogi nawet w trudnych warunkach.
Dzisiejsza Klasa A to połączenie najwyższego bezpieczeństwa z wyjątkową użytecznością.
66 000 zł - tylko tyle wystarczy, by kupić nową, bogato wyposażoną Specjalną Edycję Klasy A!


10.01.2012
Pół miliona smartów na światowych drogach
To niebywały sukces najmniejszego przedstawiciela rodziny aut Daimler – od czasu premiery drugiej generacji, do klientów trafiło już ponad 500 tysięcy egzemplarzy kultowego smarta fortwo.


27.12.2011
Headline: „Mercedes-Benz Warszawa Van Center – Partner w Twoim biznesie”
Z Andrzejem Żurkiem, dyrektorem sprzedaży samochodów dostawczych w Mercedes - Benz Warszawa Sp. z o.o. - rozmawia Monika Jonczak dyrektor d.s marketingu Polskiej Federacji Producentów Żywności.


13.12.2011
Unilever wynajmie potężne centrum dystrybucyjne do 2017 r.
Jeden z największych producentów żywności, kosmetyków i środków czystości na świecie, koncern Unilever podpisał z firmą deweloperską Prologis umowę przedłużającą najem 50,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Budynku 2 na terenie Prologis Park Piotrków. Umowa obowiązuje do 2017 roku.


05.12.2011
Zmiany w organizacji transportu w 2011 r. i jej skutki dla branży żywnościowej
W przemyśle spożywczym logistyka jest jednym z najważniejszych ogniw – stwierdził Andrzej Gantner, dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności Związek Pracodawców, otwierając konferencję „Zmiany w organizacji transportu w 2011 r. i jej skutki dla branży żywnościowej”, która odbyła się 30 listopada 2011 r. w siedzibie Mercedes - Benz w Warszawie.


02.12.2011
Gospodarka opakowaniami zwrotnymi w przedsiębiorstwie była głównym tematem konferencji szkoleniowej, która odbyła się 23 listopada 2011r. w Warszawie.
Słuchacze mieli możliwość pozyskania informacji dotyczących rynku paletowego w Polsce. Podczas konferencji praktycy logistyki prezentowali rozwiązania w zakresie gospodarki paletowej, która jest w każdej firmie niezwykle ważnym elementem.


01.12.2011
Nowy punkt wymiany opon samochodów użytkowych
W związku z rozpoczęciem sezonu jesienno-zimowego uruchomiliśmy nowy punkt wymiany opon samochodów użytkowych na ul. Inowłodzkiej 5


13.11.2011
Zaproszenie na pierwszą w Warszawie Premierę nowej klasy M
Salon Mercedes -Benz Warszawa zaprasza 19 listopada 2011 r. na pierwszą w Warszawie Premierę nowej klasy M.


10.11.2011
„ Nowy człowiek w Mercedes-Benz Warszawa”
Z Przemysławem Rajewskim, Prezesem Mercedes - Benz Warszawa Sp. z o.o. - rozmawia Monika Jonczak Dyrektor d.s Marketingu Polskiej Federacji Producentów Żywności.


04.10.2011
Elastyczne promocje w Mercedes - Benz Warszawa
Wybierz najbardziej interesującą ofertę
lub stwórz własny pakiet promocyjny*.
• Gwarancja 4 lata
• Leasing 105 % degresywny
• Leasing 108 %
• Kredyt 50/50
• Klimatyzacja gratis
• Premia za wyposażenie
• Rok ubezpieczenia gratis


15.09.2011
Samochody ex-służbowe. Tylko do końca września!
Tylko w Mercedes-Benz Warszawa możecie Państwo nabyć samochody ex-służbowe
pracowników i Zarządu Mercedes-Benz Polska.


26.08.2011
Współpraca pomiędzy Chep i Apreo Logistics
Na polskich drogach pojawiły się samochody wyposażone w niebieskie plandeki
z charakterystycznymi logo dwóch firm działających w braży logistycznej: firmy CHEP, świadczącej usługi wynajmu palet oraz operatora logistycznego Apreo Logistics.


26.08.2011
Sprinter zasilany gazem ziemnym i JPG
W odpowiedzi na sytuację na rynku paliw, Mercedes-Benz wprowadził do produkcji seryjnej pojazdy Sprinter przystosowany do dwóch rodzajów zasilania: wersja LGT - na bardzo popularny gaz LPG oraz wersja NGT - na gaz ziemny. Jest to alternatywa dla produkowanych równolegle modeli wyposażonych wyłacznie w silniki wysokopreżne i benzynowe.


26.08.2011
Smart fortwo electric drive w smart Center Warszawa
Wakacje są okresem nowości i zmian w smart Center Warszawa:


26.08.2011
Prezentacja nowej Klasy M
Ruszyła sprzedaż nowej Klasy M. Auto po lekkim faceliftingu zyskało nowy charakter i wyraźniej wpisuje się w obecną stylistykę marki.


26.08.2011
Nowy Actros - Wejdź w nowy wymiar
Doskonale dostosowany do wymagań przyszłości - zrewolucjonizowane właściwości jezdne i perfekcyjna harmonia wnętrza.


20.08.2011
Orlen podnosi hurtowe ceny paliw
PKN Orlen podnosi od soboty hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 11 zł, benzyny bezołowiowej Super Plus 98 o 13 zł, a oleju napędowego o 8 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.


20.08.2011
Wyższe ceny paliw z Lotosu
Grupa Lotos podwyższa od soboty 20 sierpnia cenę hurtową benzyny bezołowiowej 95 i 98 o 10 zł na tysiąc litrów, cenę oleju napędowego o 3 zł, a oleju napędowego do celów opałowych o 9 zł - poinformowało biuro prasowe spółki.


10.08.2011
Nowy sklep internetowy już aktywny!
Ponieważ dążymy do polepszania jakości obsługi i innowacyjności, postanowiliśmy wprowadzić poważne zmiany w naszym sklepie internetowym. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby był dla Państwa bardziej intuicyjny i przyjazny, niż jego poprzednia wersja.
Wciąż pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, które ułatwią Państwu nawigację w poszukiwaniu przydatnych produktów, ponieważ wierzymy, że tak jak my docenią Państwo zalety zakupów przez Internet. Zapraszamy do sklepu więcej


19.07.2011
125 jubileuszowych Sprinterów dla zdecydowanych!
Oto okazja jedyna w swoim rodzaju – jubileuszowa, limitowana oferta najbardziej niezawodnego samochodu dostawczego w Europie. Tylko 125 Sprinterów w specjalnej cenie i ze specjalnym wyposażeniem. Świętowanie 125 lat wynalezienia samochodu zobowiązuje.


19.07.2011
KE proponuje nowe zasady korzystania z tachografów
Od 2017 r. kierowcy ciężarówek będą mogli korzystać z bardziej nowoczesnych tachografów. W przyjętym we wtorek pakiecie KE proponuje wprowadzenie na rynek tachografów zgranych z satelitami nawigacyjnymi i zastąpienie kart do tachografów zawodowym prawem jazdy kierowcy.


18.07.2011
Wakacyjny Pakiet Car Wellness
Dzieło sztuki wymaga ochrony, troski, odpowiedniej oprawy, oraz właściwego zabezpieczenia.
Wiemy, że potrafią Państwo zadbać o swoje auto. Ale wiemy też, że na jego konserwacji to my znamy się najlepiej.


14.07.2011
E-myto podnosi ceny. Odbije się to na cenach produktów spożywczych
Firmy transportowe nie chcą brać na siebie kosztów wprowadzonego od 1 lipca e-myta, więc kolejny raz podnoszą ceny. To odbije się na cenach przewożonych produktów - pisze Dziennik Gazeta Prawna.


07.07.2011
Raport JLLS oraz GfK: Polska jest atrakcyjna dla sieci handlowych
Firmy Jones Lang LaSalle oraz GfK Polonia poddały szczegółowej analizie ponad 60 miast, których liczba mieszkańców przekracza 50 000. Rynki te charakteryzują się dużą różnorodnością pod względem nasycenia, jakości obiektów handlowych, siłą nabywczą mieszkańców oraz wysokości czynszów. Rozmaitość ta sprawia, że Polska jest atrakcyjna dla każdego najemcy i oferuje wachlarz możliwości zaistnienia na naszym rynku - wynika z raportu Jones Lang LaSalle i GfK Polonia "Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy".


06.07.2011
Internet staje się przyszłością dla całej branży handlowej
W naszym kraju e-handel stanowi jedynie ok. 3 proc. sprzedaży detalicznej. Jednak wpływ sieci na decyzje zakupowe jest w wielu branżach znacznie wyższy - czytamy w Rzeczpospolitej.


29.06.2011
Mercedes- Benz zaprasza do nowego punktu ubezpieczeń
1 czerwca br. powiększyliśmy wachlarz naszych usług o sprzedaż ubezpieczeń. Zapraszamy Państwa do naszego salonu, w celu przedłużenia umów ubezpieczenia.


17.06.2011
Nowy Mercedes Klasy C 63 AMG coupé - porywa mocą, uwodzi designem
Nowy Mercedes Klasy C 63 AMG coupé - porywa mocą, uwodzi designem Klasa C 63 AMG coupé to broń, która obezwładnia wszystkie zmysły. Jej wyraziste linie skrywają wydajny silnik V8 i dynamicznie skrojone podwozie. Model dołącza do obecnej na rynku Klasy C 63 AMG, dostępnej jako klasyczny sedan i praktyczne kombi, oraz do innych coupé spod znaku AMG.


16.06.2011
Zastanawiasz się nad zakupem Klasy B lub ML?
Jeśli tak, to warto zdecydować się do końca czerwca! Jeszcze tylko przez kilka dni mogą Państwo skorzystać z naszej promocji. Przy zakupie Klasy B udzielamy zniżki w wysokości 10 000zł, a przy zakupie Klasy ML - aż 25 000zł!


06.06.2011
Mercedes dla Indywidualistów
Nowa Klasa C Coupé spełnia marzenia o czystej przyjemności jazdy. Dynamiczna na drodze,
z eleganckim i niezwykle komfortowym wnętrzem. Już dziś do Państwa dyspozycji w naszym salonie.


06.06.2011
Bagażniki do przewożenia rowerów
Ponieważ większość czasu spędzamy w tłoku, pośpiechu i stresie, weekendowy wypad za miasto może okazać się szczególnie atrakcyjny, jeśli będziemy mogli zabrać ze sobą rower! w ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo pełną ofertę bagażników samochodowych.


06.06.2011
Viano 125! Limited Edition – czas na supervana
125 rocznica wynalezienia samochodu zobowiązuje. Z tej okazji Meredes-Benz Polska prezentuje ekskluzywną, świetnie wyposażoną wersję Viano, komfortowego vana ze specjalnym, jubileuszowym rabatem 12 500 zł brutto. Taka okazja zdarza się raz na 125 lat!


25.05.2011
Sprinter najlepszy!
Mercedes-Benz Sprinter najbardziej niezawodnym samochodem użytkowym według Stowarzyszenia Rzeczoznawców Dekra.


13.05.2011
Mercedes-Benz czyli 125 lat motoryzacji
125 lat temu zaczęła się epoka motoryzacji
Carl Benz był genialnym konstruktorem, ale w biznesie prześladował go pech. Doszedł do takiego punktu, że do jego firmy zapukał komornik i zajął nawet narzędzia. Wbrew wszelkim przeciwnościom losu kontynuował prace nad silnikiem
dwusuwowym.


11.05.2011
Przetestuj nowe Vito i Viano
W dniach 9-14 maja 2011 r. będą Państwo mieli możliwość uczestniczenia w imprezie poświęconej właśnie tym modelom. Szczegóły zostaną wkrótce opublikowane na naszej stronie internetowej, jednak już teraz możemy zapewnić, że będzie to wyjątkowy tydzień z atrakcjami również dla Państwa rodzin.


11.05.2011
Bezpłatne szkolenie i kupon rabatowy
Serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie organizowane przez Mercedes-Benz Warszawa Van Center. Od 9 do 14 maja 2011 r., mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego, kilkudziesięciominutowego szkolenia z zakresu ekonomicznej jazdy Mercedesami Vito i Viano. Z tą wiedzą, będziecie Państwo mogli rocznie zaoszczędzić na paliwie nawet kilka tysięcy zł!


20.04.2011
Wyprzedaż rocznika 2010 - Mercedes-Benz Warszawa Van Center
Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą samochodów dostawczych Mercedes-Benz Warszawa Van Center z rocznika 2010.


15.01.2011
Wyprzedaż samochodów firmowych!
Ostatnie sztuki samochodów firmowych w super atrakcyjnych cenach!
Spiesz się, wyjątkowa cena ważna tylko przy odbiorze do końca roku!


15.01.2011
Ostania sztuki samochodów z kratką!
W związku ze zmianą w ustawie jest to ostatnia szansa na zakup samochodu Mercedes-Benz Vito kombi z możliwością odliczenia pełnego podatku VAT!


29.10.2010
Nowy Vito
Sukces nie przychodzi sam – trzeba na niego zapracować ciężką codzienną pracą. Teraz nowy Vito pomoże Państwu w tym lepiej niż kiedykolwiek wcześniej: jego całkowicie nowe 4-cylindrowe silniki CDI i dostępny na życzenie zwiększający wydajność pakiet BlueEFFICIENCY są wzorcowe pod względem ekonomiczności i zastosowania zasad zrównoważonego rozwoju.


29.10.2010
Nowe Viano
Teraz Nowe Viano jest jeszcze bardziej komfortowe. Nasi inżynierowie spędzili wiele godzin, aby czuli się Państwo jak w domu podróżując naszym samochodem.


00.00.0000
Wyprzedaż modelu, któremu zaufało tysiące Klientów Mercedes-Benz
Szanowni Państwo, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na wyprzedaż sprawdzonego modelu Vito oraz Viano. Tylko do końca roku mogą nabyć Państwo swój wymarzony samochód w zadziwiająco niskiej cenie. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę specjalną, która zadowoli każdego. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:


00.00.0000
Najpiękniejsze auta 2011 roku
Najbardziej nowoczesne, najbezpieczniejsze, a także najpiękniejsze – tak o autach Mercedes-Benz wypowiedzieli się czytelnicy niemieckiej edycji magazynu „Auto Motor i Sport”.


00.00.0000
Chep: Zagadnienia ekologiczne mają rosnący wpływ na zarządzenie paletami
Ochrona środowiska to kolejny obszar, na który istotny wpływ ma sposób zarządzania paletami - wynajem nośników przyczynia się tu do zniesienia wielu uciążliwych procesów, za które odpowiedzialny w przedsiębiorstwie jest dział zajmujący się ewidencją opakowań - powiedziała serwisowi portalspożywczy.pl Marta Górska - Marketing Manager CHEP Polska Sp. z o.o.


00.00.0000
Nowy, miejski Van Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Citan to efektywny miejski samochód dostawczy.


Członkowie PFPŻ ZP

Dołącz do nas!
Serwis PFPŻ wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij